Evidence majetku

Hmotný, nehmotný, drobný, nebo například ten, co se neodepisuje. Díky správné volbě odpisového plánu můžete legálně korigovat základ daně z příjmu, nebo si předvídavě připravit lepší podmínky pro další roky. Doporučení naší daňové poradkyně v této oblasti například je: "budovu nikdy neodepisujte rovnoměrně." Proč? V dnešním světě nikdo neví co bude za rok, natož pak za třicet let.

Evidence majetku, jeho odepisování a případné podklady pro inventuru jsou nedílnou součástí služby vedení účetnictví či daňové evidence a odměna za tento výkon je zahrnut v navrhovaném měsíčním paušálu.

Skladové hospodářství

Skladová evidence. Skladovat můžete kde co. Od zboží, přes obaly, výrobky, polotovary, materiál, nebo i věci, které vlastně ani nejsou Vaše. Je to náročná záležitost, která si žádá velmi specifický přístup.

Co ale dělat, když se Vám napříkad ze skladu ztrácejí věci, nebo inventura trvá několik dnů či dokonce týdnů? Nezbývá než si vyhrnout rukávy a vzít rozum do hrsti. Pečlivě evidovaný sklad Vám přinese minimální neplánované úbytky, bleskový přehled o celkovém stavu zásob a nakonec i manažerské sestavy jako například, co se kdy nejvíce prodává, co se kdy neprodává - takzvané sezónní zboží, co je ležák a co třeba už nikdy více nenakupovat.

Můžeme Vám pomoci systém nastavit, můžeme pro vás sklad i vést.